WHC Diák Iskolaszövetkezet

Sales és marketing gyakornok - Budapest, IV. kerület (WHC02710) - Diákmunka

Partnerünk elsődleges célja, hogy MRO megoldásokat nyújtson a repülés és az energiaipar számára. Kiváló gyártási megoldásokat és kiterjedt motoralkatrész -javítási és javítási szolgáltatásokat nyújt a világ legnagyobb turbinagyártóinak.

Feladatok:

    • Aktívan részvétel a globális marketing és kommunikációs terv végrehajtásában
    • Digitális marketingtevékenységeket támogatása, például a webhelyek frissítése, a közösségi média kezelése, digitális kampányok támogatása,
    • Megrendelői rendezvények, konferenciák és kiállítások szervezésében és előkészítésében való aktív részvétel
    • Adminisztrációs feladatok ellátása – marketing dokumentációk frissítése, fordítás, árajánlatokban és számlázásban való segítségnyújtás.
    • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszkedő munkaidő
    • Home office munkavégzés
    • br. 1259 Ft-os órabér
    • Fejlődési lehetőség – tanulmányok befejeztével akár főállású pozícióban is
    • Projekt munkák, ahol kiélheted a kreativitásod
    • Szakmai gyakorlatot is le tudunk igazolni!

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
    • Proaktív és célorientált gondolkodásmód
    • Precíz, megbízható munkavégzés
    • Heti min. 32 óra vállalása
    • Magabiztos angol nyelvtudás

Egyéb információ:

Szerezz releváns szakmai tapasztalatot már diákként!

Amit kínálunk:

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület (+ home office)

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet