KÉRI PHARMA HUNGARY KFT

A hazai piacon működő, dinamikusan fejlődő, magas minőségű termékeket forgalmazó gyógyszeripari vállalat a Kéri Pharma Csoport

sales és marketing asszisztenst keres

Budapesti munkavégzéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Területi képviselők és a Marketing részleg munkájának teljes körű támogatása
  • Társosztályokkal és a kereskedelmi partnerekkel kapcsolattartás
  • Rendezvény és meetingszervezés
  • Promóciós anyagokkal kapcsolatos folyamatok koordinálása, költségkeret nyilvántartása
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása (kimutatások, elemzések, nyilvántartások készítése)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • pontosság, precizitás, elhivatottság
  • kreatív, analitikus gondolkodás
  • jó szervezőkészség
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • képesség az önálló munkavégzésre, rendszerszemlélet
  • sikerorientáltság
  • proaktivitás

Emellett minimum a következő feltételeknek kell megfelelnie:

  • középszintű számítógépes ismeretek (excel, word, ppt)
  • Minimum középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyéb hasonló sales és marketing területen szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos lendületes csapat
  • Cafetéria rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Cégnév: Kéri Pharma Hungary Kft