DTP OPERÁTOR kollégát keresünk
üllői központunkba

Főbb feladatok

  • Termékfotózásban- és képfeldolgozásban jártas DTP operátort keresünk, aki a kiadványszerkesztéstől és egyéb online- és offline grafikák megálmodásától és elkészítéstől sem riad vissza!
  • Ha tűröd a monotonitást de nem riaszt vissza a pörgés, precíz és igényes munkákat adsz ki a kezeid közül, szívesen csatlakozol egy mac-es környezetben dolgozó profi stúdióhoz, akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk!

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • 1-2 éves operátori tapasztalat
  • Nyomdai előkészítésben való jártasság
  • Fotózási és képfeldolgozási gyakorlat
  • Adobe programok haladó szintű ismerete (Photoshop, Indesign, Illustrator)
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • Precizitás, önállóság, monotonitás tűrés, rendszerező gondolkodás

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal és modern munkakörnyezet
  • Bejárás támogatás autó esetén, vagy céges busz Budapestről
  • Béren kívüli juttatás: saját boltjainkban levásárolható Multi-pay kártya, melyre minden hónapban nettó 7500 Ft levásárolható összeg kerül
  • Dolgozói kártya, százalékos kedvezmény igénybevételéhez

Állás adataiÁllás azonosító: 2251
Pozíció pontos megnevezés: DTP Operátor
Munkavégzés helye: Üllő
Szakterület: Marketing
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben

Cégnév: ROSSMANN Magyarország Kft.