Retail marketing specialista

Szeretnél az egyik vezető hazai online áruház szaküzleteinek teljeskörű marketingjéért felelni? Retail marketingesként Te leszel a bolthálózatunk kommunikációs lelke, gondos gazdája a bolti vásárlói élménynek, figyelemfelkeltő, jól látható és hatékony kommunikáció megvalósításával. Ha van kereskedelmi érzéked és kommunikációban is jó vagy, ez a lehetőség Neked való!

Csatlakozz hozzánk, ha magadra ismertél!

Feladatok, amiben számítunk Rád:

  • Az eMAG és Extreme Digital üzletek külső- és belső megjelenésének kialakítása, karban tartása, fejlesztése,
  • Üzletnyitási kommunikációs stratégia és kampány összeállítása, úgy offline mint online
  • Rendszeres kapcsolattartás a bolthálózat értékesítési vezetői csapattal, boltlátogatások, konkurencia tesztelések, összehasonlító elemzések,
  • Szolgáltatások (hitel, garancia stb.) és márkamegkülönböztetés, márkaelőnyök kommunikációjának kialakítása, fejlesztése bolti szinten és a weboldalon a teljes marketing kommunikációba integrálva,
  • A marketing kampányok szaküzletben történő megvalósulásának teljes körű menedzselése a bolti funkciók és vevői utak figyelembevételével,
  • Kiemelkedően fontos marketing kampányok üzleti ágainak tervezése, szervezése, lebonyolítása, utógondozása és kommunikációja.
  • üzletre vonatkozó adatok, tájékoztatások frissítése a webshopokon, Google cégem, Árukereső és Waze felületen.

Neked való, ha….

  • 2-3 év tapasztalatod van már retail marketing területén,
  • Szakmai végzettséged van marketing területen,
  • Kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban is,
  • Erős projektmenedzsment készségeid vannak,
  • Szeretsz önállóan dolgozni (adott irányelvek mentén) és precíz vagy,
  • Jó kapcsolatteremtő képességed van, csapatjátékos vagy,
  • Folyékonyan beszélsz angolul.

Miért érdemes minket választani?

  • Magyarország vezető webáruházában és szaküzleteiben tevékenykedhetsz,
  • Folyamatos fejlődési lehetőséged van,
  • Szabadság és önállóság a területeden,
  • Fiatalos csapat, jó hangulat vár Rád,
  • Izgalmas, kihívásokkal teli munkavégzés, óriás szakmai „homokozó”,

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1074 BUDAPEST, RÁKÓCZI út 70

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Extreme Digital-eMAG Kft.