Resource, Budget & Contract Management Professional (Marketing asszisztens)

Feladatok, amik rám várnak

  • a marketing osztályra beérkező számlák feldolgozása, ellenőrzése, rögzítése
  • megrendelések nyilvántartása, adminisztrációja
  • marketing budget tervezése, folyamatos nyomonkövetése, havi kimutatások készítése
  • nyilvántartások összevetése
  • a marketing osztály éves tendereinek kezelése, árajánlatok feldolgozása
  • szoros kapcsolattartás a marketing osztály, valamint a kapcsolódó társosztályok munkatársaival
  • a marketing osztály munkájának támogatása

Amit magammal hozok

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • stabil angolnyelv-tudás
  • németnyelv-tudás előny
  • magasfokú MS Office ismeretek
  • Excel magabiztos kezelése különös tekintettel a logikai, statisztikai és matematikai függvényekre, valamint kimutatásokra
  • pontos, precíz és megbízható vagyok
  • tudok és szeretek csapatban dolgozni
  • gyors problémamegoldás jellemez

Ami meggyőz

  • átlagon felüli jövedelem
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • dinamikus csapat

A munka kezdete

azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

Online jelentkezés

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzod.

Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.

Cégnév: ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER BT.