Budapesti Intézmény megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Rendezvényszolgálati ügyintéző / rendezvényszervező

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Irodai területen szerzett gyakorlat,
  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • Büntetlen előélet,
  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség

 Egyéni készségek:

  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Önálló munkavégzés,
  • Pozitív hozzáállás,
  • Csapatszellem

Előnyt jelent:

  • Rendezvények lebonyolításában és koordinálásában szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Nyelvvizsga bizonyítvány, Idegennyelvi területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Irodai adminisztráció kezelése (telefonhívások, e-mailek, iktatások, beszámolók készítése),
  • Rendezvények előkészítése, szervezése, lebonyolítása,
  • Külső partnerekkel való aktív kapcsolattartás,
  • Belső osztályokkal / főosztályokkal való aktív kapcsolattartás,
  • Rendezvények előtt/alatt/után felmerülő ad hoc problémák gyors és szakszerű megoldása

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör

A jogviszony időtartama:

  • Határozatlan idejű jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

 A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Magyar nyelvű szakmai önéletrajz,
  • Motivációs levél,
  • Bérigény megjelölés,
  • Végzettséget, képesítést tanúsító okiratok fénymásolata,
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul,
  • Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: "álláspályázat: rendezvényszolgálati ügyintéző - rendezvényszervező"

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY