ZSN CATERING Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Rendezvényszervező-sales

Rendezvényszervező munkatársat keres catering szolgáltatással és éttermek üzemeltetésével foglalkozó cégünk.

Főbb feladatok, munkák:

Fő feladatok:
- Kapcsolattartás a megrendelővel, igények felmérése, ajánlatok készítése, árajánlatok kiküldése;
- Rendezvény teljes körű koordinálása, személyes jelenlét a rendezvényeken;
- Szerződések megkötése a megrendelőkkel, végső elszámolások elkészítése;
- Munkatársak koordinálása;
- Szoros együttműködés a cégvezetéssel és a középvezetőkkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Rendezvényszervezésben vagy cateringben szerzett tapasztalat;
  • Jó értékesítő készség;
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség;
  • Jó probléma megoldó képesség;
  • Önálló gondolkodás;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

- Fiatal és lendületes csapat;
- Kötetlen munkaidő;
- Munkahelyi étkezés;
- Határozatlan idejű, teljes munkaidős foglalkoztatás;
- Céges mobil és laptop;
- Versenyképes fizetés.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7621 Pécs

Kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: ZSN CATERING Kft.