Rendezvényszervező / Mice sales manager -Hotel Tiliana ****

 A II. kerületben, 3 hektáros park közepén elhelyezkedő The Hotel Unforgettable – hotel Tiliana by Homoky Hotels, Magyarország egyik legkülönlegesebb szállodája, értékesítési csapatába rendezvényekért felelős értékesítési manager kollégát keres

Feladatok:

  • A szállodakompelxum összes szolgáltatásának értékesítése, valamint a konferenciatermek és rendezvények értékesítése, teljes körű lebonyolítása
  • A 3 hektáros park céges és családi rendezvényekre való értékesítése
  • Online marketing platformok ismerete
  • A meglévő partnerekkel való kapcsolattartás és új partnerek aktív felkutatása

Elvárásaink:

  • Maximális közreműködés a szállodai értékesítés működésében és lebonyolításában
  • A szálloda és konferencia értékesítés területén eltöltött legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Aktív partnerkapcsolat és hálózat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Kreatív szakértelem
  • Maximális munkáltatóval szembeni lojalitás
  • Kiváló kommunikációs képesség, magas szintű szervezőkészség, gyors problémamegoldó képesség, konfliktuskezelés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízható, felelősségteljes, célorientált, agilis személyiség

Előnyök:

  • Hostware szállodai program ismerete
  • Az angol mellett további idegen nyelvek ismerete
  • Szállodai rendezvény értékesítésében szerzett vezetői tapasztalat
  • Aktív megbízható partnerkapcsolati rendszer megléte

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli munka
  • Fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható, stabil tulajdonosi háttér
  • Versenyképes teljesítmény orientált bérezés
  • Céges mobiltelefon
  • Céges laptop
  • Útiköltség hozzájárulás

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények
  • Szállodaipar
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

Budapest 1021, Hárshegyi út 1-3

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Cégnév: Homoky Hotels Tiliana Hotel