SpaTrend Kft.
Bővülő csapatunkba

Rendezvényszervező - marketing asszisztens

munkatársat keresünk.
Európa egyik legnagyobb és legszélesebb választékkal rendelkező jakuzzi, kerti bútor és grill szalonjait működtetjük. Termékpalettánk meghatározó márkái a HotSpring, Caldera, Endless Pool, Broil King, Kamado Joe és a Jati & Kebon.

Főbb feladatok, munkák:

  • Külsős és belsős rendezvények, kiállítások megszervezése, kiállításokon való részvétel megszervezése az építéstől a bontásig, aktív jelenlét a rendezvényeken
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és társosztályokkal
  • Rendezvények és kiállítások teljeskörű adminisztrációja
  • Döntés előkészítés támogatása
  • Kapcsolattartás a médiumokkal
  • Média ajánlatok rendszerezése és összehasonlítása, kapcsolattartás a média ügynökségekkel
  • Bekért ajánlatok prezentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 2 év tapasztalat rendezvényszervezés területen
  • Jó kommunikációs képesség
  • Erős Excel ismeret,  adminisztrációs hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Saját gépjármű
  • Vendéglátásban, vagy kiállításszervezésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Jó íráskészség

Amit kínálunk:

  • egy sikeres, jó hangulatban dolgozó csapat, ahol a kollégák figyelnek egymásra, támogatják egymást feladataik elvégzése során,
  • a humánus, támogató hozzáállású vezetők,
  • laptop és mobiltelefon,
  • változatos, kihívásokkal teli feladatok,
  • folyamatosan fejlődő, stabil vállalati háttér.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Havi nettó fizetési keret:

300.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

2096 Üröm, Kőbánya utca 16.

Várjuk a jelentkezésed fényképes önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével.

Cégnév: SpaTrend Kft.