Mind-Diák Szövetkezet
A pénzügyi világban nagyon nehéz kiigazodni, így jól jön egy hozzáértő segítség. Partnerünknél meghallgatják az ügyfeleket, felmérik az igényeiket és ez alapján ajánlanak számukra megfelelő befektetési lehetőségeket. Ha olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol közvetlen hatással lehetsz egy termék fejlődésére, akkor itt a helyed, csatlakozz a BrokerChooser csapatához!

Rendezvényszervező gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Rendezvényeken való részvétel
  • Rendezvények, csapatépítők megszervezése
  • Szükséges eszközök meglétének ellenőrzése, irodai megrendelések kezelése
  • A teljes csapat motiválása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok folytatása
  • IT és pénzügyi érdeklődés
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Munkaidő
  • Heti minimum 20-25 óra vállalása rugalmas, kötetlen munkaidőben végezhető diákmunka

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1324 Ft/óra
  • Részben otthoni munkavégzés
  • Rotálási lehetőség a pozíciók/területek között
  • Folyamatos visszajelzés/értékelés

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet