Főbb feladatok, munkák:

Kongresszusi regisztrációk kezelése,

Szállodákkal, partnerekkel és a résztvevőkkel való kapcsolattartás

Rendezvényszervező asszisztensi feladatok ellátása

Rendezvények előkészítésében, rendezvényeken és a pénzügyi folyamatokban való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

jó kommunikációs készség,

Microsoft Office magas szintű felhasználói ismerete és gyakorlati alkalmazása

megbízhatóság,

precízitás,

önálló munkavégzés,

angol nyelvtudás (társalgási és levelezési szinten),

rátermettség, rendszerben való gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

turizmusban vagy szállodaiparban eltöltött szakmai tapasztalat

rendezvényszervezői gyakorlat

pénzügyi, HR területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

versenyképes jövedelem, egyéb juttatások

kellemes, baráti munkaköri környezet

közel 25 éves, stabil hátterű vállalkozás

hosszútávú, kiszámítható munkalehetőség

Cégnév: Club Service Kft.
Kapcsolattartó: Balogh Orsolya