Téged keresünk, ha a magyar piac egyik vezető közétkeztetési társaságánál szeretnél dolgozni, amely igazi lehetőségeket ad a kollégáinak. Légy bátor, tedd meg az első lépést, hozd inspiráló ötleteidet és csatlakozz bővülő csapatunkhoz, mint

RENDEZVÉNYSZERVEZŐ

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Egyeztetést folytat a catering szolgáltatás/rendezvény megrendelőjével az igények felmérése érdekében, az igényeket adminisztrálja;
  • Árajánlatot és költségkalkulációt készít;
  • Átad minden szükséges információt a termelés számára;
  • Szerződést köt a megrendelővel, valamint a rendezvényen közreműködő személyekkel és cégekkel;
  • Gondoskodik a helyszín megfelelő berendezéséről (bútorzat, svédasztal, pult stb.);
  • Adott esetben a rendezvény teljes időtartama alatt a helyszínen rendelkezésre áll és közreműködik a váratlan problémák megoldásában;
  • A rendezvény során mindenre figyel, koordinálja a résztvevők munkáját;
  • A rendezvény befejeztével előkészíti az elszámolást, gondoskodik a számlák kiegyenlítéséről;
  • Adminisztrációs tevékenységet végez, üzleti levelezést folytat és nyilvántartást vezet.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 2-3 éves rendezvényszervezésben vagy cateringben szerzett tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Jó probléma megoldó képesség;
  • Önálló gondolkodás;
  • B kategóriás jogosítvány.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Fiatal és lendületes csapat;
  • Kiváló munkakörülmények;
  • Munkahelyi étkezés;
  • Utazási hozzájárulás;
  • Versenyképes fizetés;
  • A rendezvényekre céges gépjármű biztosítása.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Céges autó

Munkavégzés helye:

Győr/Albertirsa

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Eatrend Korlátolt Felelősségű Társaság