DIGITÁLIS JÓLÉT NONPROFIT
Munkatársat keresünk

Rendezvényszervező

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Évente legalább 250 rendezvényt szervező profi csapatunkba olyan tapasztalt rendezvényszervező kollégát keresünk, aki jól beszél angolul és szervezett már többszáz fős konferenciát, kreatív és készséges a kollégákkal.

Feladatok
  • éves és időszakos programterv készítéséhez, eseménynaptár nyomon követéséhez, eseményekről, online, hibrid konferenciákról információk megosztása, DJP-hez kötődő rendezvényszervezés támogatása, kampányokhoz kötődő rendezvényszervezési feladatok ellátása, marketing támogatása;
  • a felmért megrendelői igények figyelembevételével előkészíti, szervezi és koordinálja a konferenciákat, online, hibrid konferenciákat, rendezvényszervezési, marketinges feladatokat, egyeztetéseket folytat az érintettekkel az igények felmérése érdekében;
  • a felmért igényeket részletesen adminisztrálja, árajánlatot vagy költségkalkulációt készít a megrendelő igényeinek figyelembevételével;
  • tárgyalásokat folytat a konferenciák előadóival, a rendezvényen fellépő személyekkel
  • elkészíti a rendezvény előadóinak felkéréseit, a rendezvény meghívóját, továbbá részletes forgatókönyvet készít a konferencia vagy a rendezvény színvonalas lebonyolítása érdekében
  • gondoskodik a helyszín megfelelő berendezéséről illetve a rendezvényt követően a helyszín eredeti állapotra való visszaállításáról;
  • a rendezvény teljes időtartama alatt a helyszínen rendelkezésre áll és közreműködik a váratlan problémák megoldásában;
  • gondoskodik az iroda anyagainak adminisztrálásról;
  • támogatja a DJP vezetőinek meghívására érkező vendégek ellátását;
  • részvétel a területet érintő beszerzések előkészítésében, szakmai, műszaki specifikációk előkészítésében, szerződéskötések nyomon követésében,
  • szorosan együttműködik a DJP szakterületekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • rendezvényszervező területen szerzett legalább 3-5 év tapasztalat
  • magabiztos és közérthető kommunikációs készség
  • magas szintű szervezőkészség
  • magas szintű problémamegoldó készség
  • magas szintű írásbeli készség
  • pontos feladatvégzés
  • elvárt az idegennyelv középfokú aktív használata (angol vagy német)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • gépjárművezetési tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

1016 Budapest, Naphegy tér 8.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.

Cégnév: DIGITÁLIS JÓLÉT NONPROFIT