Rendezvényszervező

munkatársat keres a Skanzen!

A Skanzen területén megrendelhető céges, családi, turisztikai, protokoll események szervezésére, lebonyolítására keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • a beérkező rendezvény megkeresésekre ajánlatok összeállítása,
  • szerződéskötés a megrendelőkkel,
  • programegyeztetés, folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, helyszín bejárások lebonyolítása,
  • a rendezvényeken közreműködő partnerek, fellépők, kézművesek stb. felkérése,
  • forgatókönyv összeállítása, belső információ elkészítése,
  • közreműködő kollégák koordinálása,
  • jelenlét a megvalósuló rendezvényen, a lebonyolítás felügyelete,
  • elpakolás ellenőrzése,
  • elégedettség mérése a megrendelők oldaláról,
  • a rendezvényekhez kapcsolódó teljes adminisztráció intézése.

Pályázati feltételek, elvárások:

  • szakirányú végzettség, (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • szakmai tapasztalat,
  • pályaalkalmasság,
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint) magabiztos használata.

Elvárt kompetenciák:

  • felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság,
  • szervezőkészség,
  • nagyfokú önállóság,
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
  • türelem,
  • problémamegoldó képesség,
  • precizitás,
  • kapcsolatteremtő képesség,
  • figyelemmegosztás,
  • együttműködési készség.

Amit kínálunk:

  • közalkalmazotti bérezés,
  • kötetlen munkaidő, rendezvényekhez igazodó jelenlét, áprilistól októberig gyakran hétvégente is,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

Szentendre, Szabadtéri Néprajzi Múzeum

Munkaidő:

  • kötetlen.
  • Szezonban: áprilistól októberig a rendezvényekhez igazodva, gyakran késő délután, este illetve hétvégén valósulnak meg a programok.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát október 31-ig.

Cégnév: Szabadtéri Néprajzi Múzeum