Remington Promóter - Diákmunka

Feladatok

  • Képviselt termékek bemutatása
  • Merchandising feladatok ellátása
  • Az áruházi értékesítés támogatása

Elvárások

  • 18 éves kortól
  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív személyiség
  • Heti 3 munkanap vállalása (kb. 22-24 óra/hét)

Előnyök

  • Felsőfokú képzésben résztvevő tanuló
  • 1+ év kereskedelemben, értékesítési területen szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki értékesítésben szerzett releváns tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

1530 Ft/óra + bónusz

Munkarend

Péntek: 13:00-19:00 vagy 14:00-20:00; Szombat: 10:00-18:00; Vasárnap: 10:00-18:00

Munkavégzés helye

Budapest - Media Markt áruházak; Budaörs - Euronics; Székesfehérvár - Euronics

A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva, fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Remington

Cégnév: MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet