Mind-Diák Szövetkezet
Partnercégünk műszaki eszközök promótálását végzi több vidéki nagyáruházban, és jelenleg szükségük van olyan diák kollégára, akinek hosszú távon számíthat a munkájára hétvégente. Folyamatos online "továbbképzést" kaphatsz a termékekről, így magabiztosan láthatod el a feladatodat.

Promóter - Hétvégi munkavégzéssel - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszaki termékek értékesítésének támogatása
  • Heti riportok készítése online rendszeren keresztül

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív személyiség
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Munkaidő
  • Péntek: 14-19 óra között, szombat és vasárnap: 10-18 óra között
  • Olyanok jelentkezését várjuk, akik összefüggően mindhárom napot tudják vállalni, legalább 3 hétvégén egy hónapban.

Amit kínálunk:

  • Br. 1.300 Ft / óra fizetés
  • Hosszú távú, kiszámítható diákmunka
  • Támogató foglalkoztatás
  • Online ismeretszerzési lehetőség

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet