MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

Promóter diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

Érdekel a promóteri munka? Nem jelent problémát a hétvégi munkavégzés? Nem okoz gondot, hogy kommunikálj másokkal? Akkor jelentkezz!
  • nyomtatógépek promótálása műszaki üzletekben
  • heti riportok készítése a promótált termékekről

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 18 éves kortól
  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív személyiség

Amit kínálunk:

MUNKAIDŐ
Csütörtök, Péntek 14:00-19:00 Szombat, Vasárnap: 10:00-18:00 között, rugalmas beosztásban, heti minimum 16 óra vállalásával
MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Host, Hostess

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Bérezés:

1.177 - 1.764 Ft/óra (bruttó)

Munkavégzés helye:

1034 Budapest, Bécsi út 136.

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Promóter_Bécsi út

Cégnév: MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet