MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Promóter - diákmunka (Veszprém)

Főbb feladatok, munkák:

  • Whirlpool műszaki termékek promótálása megadott paraméterek alapján, nagy műszaki áruházláncok boltjaiban.
  • Heti riportok készítése a promótált termékekről

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 18 éves kortól
  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú képzésben résztvevő tanuló
  • 1+ év kereskedelemben, értékesítési területen szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki értékesítésben szerzett releváns tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Negyedéves prémium megszerzésének lehetősége
  • Előrelépési lehetőség
  • Fizetett oktatás
  • Fizetett ebédszünet
  • Kellemes, barátságos munkakörnyezet
  • Rugalmas, az iskolai elfoglaltságokhoz igazodó beosztás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Bérezés:

1.300 Ft/óra (bruttó)

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Dornyai Béla utca 3.

Jelentkezéshez kérem küldje el fényképes önéletrajzát a megadott email címre.

Cégnév: MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet