RICOH HUNGARY Kft.

RÓLUNK

A Ricoh a világ egyik vezető otthoni, irodai és ipari/kereskedelmi nyomtatással foglalkozó vállalata. Nemcsak irodai nyomtatási termékeket jelent ez, megoldásokat kínálunk a távmunka, a folyamat automatizálás, az infrastruktúra és felhő, az intelligens és biztonságos munkahely területein is. Szaktudásunk 85 év tapasztalatán alapul. Támogatjuk azokat az embereket, akik innovatív technológiákat és szolgáltatásokat alkalmaznak az okosabb munkavégzés érdekében.

A SOKSZÍNŰSÉG ERŐSSÉ TESZ

A tehetségek, perspektívák, erősségek és attitűdök sokfélesége az, ami együtt sikeresebbé tesz bennünket. Büszkék vagyunk arra, hogy olyan munkakörnyezetet kínálunk, ahol a sokszínűség és az esélyegyenlőség a legfontosabb prioritások közé tartozik. Minden képzett pályázót egyformán szívesen látunk - nemre, korra, származásra, vallásra vagy szexuális irányultságra való tekintet nélkül.

FELELŐSSÉGET VÁLLALUNK

A Ricoh-nál a környezeti és társadalmi problémák megoldásához szeretnénk hozzájárulni. Ez azt is jelenti, hogy etikus módon végezzük üzleti tevékenységünket. A Ricoh világszerte számos kezdeményezést indított mindezek megvalósítása érdekében - például azzal a céllal, hogy 2050-re nullára csökkentsük CO2 kibocsátásunkat.

Ricoh Hungary Kft.,

Product Marketing Manager Ausztria & Magyarország

munkatársat keres teljes munkaidőben.

Feladatok

  • Termékbevezetési tevékenységek koordinálása, az ehhez szükséges oktatások megtartása (elsősorban az értékesítésben dolgozók számára)
  • Felelős a termékportfólió egy részéért
  • Ajánlatok / tenderanyagok műszaki tartalmának összeállítása (eszközök konfigurálása, dokumentációk elkészítése)
  • A termék-adminisztráció menedzselése a teljes életciklus alatt
  • Értékesítési promóciós intézkedések és marketingkoncepciók kidolgozása az értékesítési csapattal együttműködve
  • Együttműködés a belső marketingcsapattal, különösen a vásárok és rendezvények tervezésében és lebonyolításában.
  • Különböző elemzések és értékelések rendszeres elkészítése
  • Szakmai kapcsolattartás a Ricoh európai központjával
  • Aktív piac- és versenyfigyelés
  • Árskálák és termékkódok kezelése
  • Információ és tanácsadás az értékesítés számára
  • Központi tájékoztató anyagok fordítása (angol-magyar-német)
  • Rendszeres részvétel belső és külső projektekben

Amit neked kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Home Office lehetőség
  • Változatos, felelősségteljes és kihívást jelentő munkakör
  • Vállalati mobiltelefon, laptop
  • Kényelmes és modern iroda, ergonomikus kialakítású munkaállomásokkal
  • Kellemes munkahelyi légkör

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági / műszaki / marketing vagy egyéb kapcsolódó területen)
  • 1-3 éves hasonló területen vagy munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeretek, SharePoint ismeret előny
  • Műszaki (informatikai) területek iránti érdeklődés
  • Kiváló kommunikációs készség (írásban és szóban)
  • Precíz, pontos munkavégzés és proaktív hozzáállás
  • „B” kategóriás vezetői engedély előnyt jelent
  • Iparági tapasztalat előnyt jelent

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: RICOH HUNGARY Kft.