Talpraesett vagy és szeretsz szakmailag egy lépéssel mindenki más előtt járni? Szeretnél nemzetközi ügyfelekkel dolgozni? Ráadásul az építőiparban?

A hosszútávú lehetőség, a jó hangulatú csapat és a folyamatos szakmai fejlődés biztosított. Ráadásul egy olyan helyen, ahol az ötleteid és elképzeléseid teret nyerhetnek!

Mit kell tudnod a cégről?

Partnerünk építőipari kötő- és rögzítőelemek nagykereskedelmével foglalkozik, 2003 óta. A szakmában elismert, magas minőséget képvisel, ennek megfelelően kollégáinak is hosszútávú, kiszámítható stabil perspektívát nyújt szakmai fejlődési lehetőséggel, baráti légkörrel.

Feladatok:

  • Az építőipari üzletág termékeinek üzletmenetének elősegítése
  • Termékstratégiai „go-to-market” és marketing terv elkészítése
  • A termékstratégiai és marketing terv megvalósítása és annak irányítása a kapcsolódó területekkel együtt (értékesítés, logisztika, marketing, stb.)
  • A termékekkel és azok felhasználásával kapcsolatos műszaki kapcsolattartás meglévő és új ügyfélkörrel
  • Termékinformációk kezelése a vállalatirányítási rendszerben
  • Építőipari projektek látogatása, helyi terméktesztek és bemutatók lebonyolításával
  • Termékmegfelelőségi tanúsítások lebonyolítása, tesztek kidolgozása
  • Kapcsolattartás a vállalat külföldi gyártó és műszaki egységeivel
  • Jelentések készítése, piaci és termékelemzések, adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettséget, preferáltan építő-, gépész- vagy villamosmérnökként
  • Min. 5-8 év gyakorlatot építőipari munkakörnyezetben
  • Építőipari rögzítőelemekkel kapcsolatos műszaki tapasztalatok vagy rögzítés technológiával kapcsolatos műszaki ismereteket
  • Aktív, minimum erős középszintű angol nyelvtudást
  • A felhasználói szintű számítógépes ismereteid (Windows, MS Office, E-mail, Internet) mellett valamilyen tervező vagy szimulációs műszaki szoftver magabiztos használatát (Catia/Solidwork/ ArchiCad/stb.)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséget
  • Önállóságot, nyitottságot és érdeklődő szemléletmódot
  • Minimális utazási hajlandóságot, hiszen néha a környező országokba is vezényelhet a feladatod

Juttatások, ajánlat:

  • Fix alapbéred mellé éves bónusz
  • Számítógép, telefon, céges autó

Munkavégzés helye:

  • Komárom-Esztergom megye

Pozíció területei:

  • MARKETING / PR / MÉDIA: Márka-/Termékmenedzser

Egyéb információk:

  • Hosszútávú lehetőség és stabil vállalat
  • Folyamatos szakmai fejlődés, változatos feladatok

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda