WHC Diák Iskolaszövetkezet

Product Management Intern - Budapest, IV. kerület (WHC02290) - Diákmunka

Partnercégünk 1989 óta működik sikeresen hazánkban, 12 gyártóegységgel, 5 kutatás-fejlesztési központtal és 3 üzleti támogató központtal, több mint 10 000 munkatársat foglalkoztat. A LED-es és egyéb energiatakarékos világítótestek és világításirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó tervezőcsoporthoz keresünk junior mérnök munkatársat.

Feladatok:

    • Új termékek kereskedelembe helyezésének támogatása, közösen a vállalat kereskedelmi, marketing, technológiai és supply chain divíziójával
    • Adminisztrációs támogatás
    • Termékek listázásának koordinálás, utánkövetése
    • Kereskedelmi csapat támogatása
    • Marketing adatbázisok frissítése
    • Piac analízis és benchmark készítés
    • Promóciós tevékenységek támogatása
    • Marketing anyagok és prezentációk készítése

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
    • Magabiztos angol nyelvtudás
    • Analitikus látásmód
    • Magas szintű Excel nyelvtudás
    • MS Office felhasználói szintű ismerete
    • Heti min. 25 óra vállalása

Egyéb információ:

Szerezz szakmai tapasztalatot már diákként!

Amit kínálunk:

    • Tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
    • Home office munkavégzés
    • Br. 1211 Ft-os órabér
    • Barátságos, támogató munkatársak
    • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet