Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk több szakembert  a következő pozícióba:

Prés Szerszámkészítő (hidegalakító szerszámok)

Feladatok

  • Présszerszámok karbantartása, szükség esetén javítási munkák elvégzése;
  • Új szerszámok és szerszámalkatrészek készítése;
  • Gyártásközi hibaelhárítás;
  • Általános és megelőző karbantartások, javítások és tisztítások elvégzése;
  • Az alkatrészek ellenőrzése, szükség esetén cseréje;
  • Kapcsolattartás a társterületekkel (présüzem, karbantartás).

Elvárások

  • Szerszámkészítő végzettség
  • Szerszámkészítésben / Szerszámkarbantartásban szerzett tapasztalat
  • HIDEGALAKÍTÓ SZERSZÁMOK karbantartásában szerzett tapasztalat
  • 12 órás munkarend vállalása

Előnyök

  • Min. 2-3 év szerszám területen szerzett gyakorlat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Emelőgép kezelői jogosítvány
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Munkavégzés helye

  • Mór

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.