pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

PR & Marketing menedzser

A Széchenyi Alapok Zrt. kockázati tőkeprogramjai révén elsősorban a hazai kkv-k és nagyvállalatok számára biztosít tőkét termékfejlesztésük, piaci bővülésük, valamint exporttevékenységük finanszírozásához.

Főbb feladatok:

  • Éves marketing és PR stratégia kialakítása és végrehajtása ügyvezetői támogatással
  • A vállalat intenzív média jelenlétének biztosítása
  • A cég a szakmai konferenciákon és rendezvényeken történő megjelenésének az előkészítése és lebonyolítása
  • Szakmai szervezetekkel való együttműködés továbbfejlesztése
  • A fentiekkel kapcsolatos PR anyagok elkészítése és publikálása
  • Sajtókapcsolatok kiépítése és menedzsmentje
  • Social media felületek kezelése, tartalmak készítése, közösség építése és community management
  • A céges weboldal tartalmának naprakészen tartása, valamint felügyelete
  • Kommunikációs kampányok teljes körű előkészítése és lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Jó sajtótéma-érzékenység, valamint a médiapiac átfogó ismerete
  • Kreatív, a feladatokhoz való proaktív hozzáállás
  • Kiváló írási és szerkesztési készség mind magyar, mind angol nyelven
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Alaposság, lelkiismeretesség és felelősségtudat
  • Erős technológiai/social media irányultság
  • Komplex tevékenység átlátásának a képessége, multitasking és gyorsaság
  • Jó végrehajtói, illetve üzleti és marketing stratégiai készség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

1072 Budapest, Rákóczi út 42.

Amennyiben érdekes lehet a pozíció kérlek keress bennünket a Linkedin-en, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Széchenyi Alapok Zrt.