Főbb feladatok:

  • Kommunikációs projektek önálló kezelése és szervezése
  • Ügyfélkapcsolati feladatok ellátása
  • Sajtóanyagok, cikkek írása, médiakapcsolatok kezelése (belsős anyagok, webináriumok stb)
  • Online kommunikációs felületek állandó kezelése (LinkedIn, Facebook)
  • Közösségi média menedzsment

Ezekben ismerj magadra:

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Legalább 3 év releváns tapasztalatod van - jó, ha ennek egy része PR ügynökségnél és újságírásban szerzett
  • Jó sajtótéma-érzékenységed van
  • Kreatív vagy, jellemző rád a proaktív hozzáállás
  • Kiváló a kommunikációs és íráskészséged mind magyar, mind angol nyelven
  • Bírod a munkaterhelést, jól kezeled a stresszt

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Zűrzavarban is meglátod a lényeget
  • Otthonosan mozogsz a digitális trendek területén
  • Jól ismered a technológiai, gazdasági, kulturális és a lifestyle média világát is

Amit Partnerünk cserébe ajánl:

  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Izgalmas PR és ügynökségi feladatok
  • Sokszínű projektekben való változatos munka
  • Fiatalos csapat, rutinos és tapasztalt kollegákkal kiegészítve

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület frekventált része

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda