Pannonjob Kft.

A legnagyobb hazai magántulajdonban lévő ipari vállalatcsoport keresi kollégáját az alábbi munkakörbe:

PR és marketing munkatárs

Feladatok:

  • A vállalatcsoport külső és belső kommunikációjának koordinálása
  • Arculattal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Céges, és egyéb rendezvények, delegációk programjának szervezése, lebonyolítása
  • PR és marketing anyagok, prezentációk készítése
  • A vállalatcsoport online felületeken való megjelenésének koordinálása
  • Kapcsolattartás a marketing beszállítókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • MsOffice magas szintű ismerete, kiemelten Power Point
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyök:

  • Photoshop és Adobe Illustrator szoftver ismerete
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos hátterű cég
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Aktív közösségi élet
  • Rekreáció és egészségmegőrzés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Pannonjob Kft.