PR Account Executive/Account Manager

PR Account Executive/Account Manager@Uniomedia

Állás leírása:

Az ügyfélkiszolgálás és a kommunikációs kampányok megvalósításának motorja vagy. Kapcsolatot tartasz ügyféllel, szakértőkkel, más csapatok munkatársaival és alvállalkozó(k)val, bonyolítod a hozzá kapcsolódó adminisztrációt, riportokat, monitoringot, háttéranyagokat. Sokszínű ügyfelekkel és projekteken dolgozhatsz senior szakmai támogatás mellett.

Szakmai ismeretek:

  • Projekt menedzsment (****)
  • Pénzügyi folyamatok (****)
  • Kiváló angol írásban, szóban (*****)
  • PR szakmai ismereteket (***)
  • Kiváló kommunikációs készségek (*****)

Emberi tulajdonságok:

  • Pontosság, precizitás
  • Agilis, proaktív
  • Folyamat átlátó képesség
  • Energikus, nyitott godolkodású
  • jó kapcsolatteremtő képesség

Előny, ha...

Dolgoztál már kommunikációs ügynökségnél, de nem feltétel!

Az ideális jelentkező:

Olyan kollégát keresünk a csapatba, aki a szakmai ismeretein túl pozitív, szereti a pörgést, nem ijed meg a sok különböző feladattól, sőt, ez még inkább inspirálja. Dinamikus, szeretne fejlődni és tanulni, de a szakmai alázat fontos jellemvonása.

Végzettség:

  • Közgazdaság(Bármilyen fokú diploma))
  • Kommunikáció- és médiatudomány(Bármilyen fokú diploma))
  • Menedzsment(Bármilyen fokú diploma))
  • Marketing(Bármilyen fokú diploma))
  • Pszichológia(Bármilyen fokú diploma))

Nyelvtudás:

  • Angol(Kiváló kommunikáció szóban és írásban is))

Feladatok:

Részt vesz a napi kapcsolattartásban az ügyféllel, házon belül bevonja a szakértői csapatokat;, Folyamatosan nyomon követi a feladatokat, projekteket, riportokat és monitoringot készít;, Háttéranyagokat állít össze, részt vesz a kampányok előkészítésében és megvalósításában;, Részt vesz az árajánlatok összeállításában, kezeli a pénzügyi adminisztrációt (szerződés, számlázás), Folyamatosan naprakész az ügyfél termékével/szolgáltatásával, piacával, versenytársaival;

Technológiák, eszközök:

Microsoft Teams, MS Office 365

Így dolgozunk mi:

A csapat dedikált ügyfeleken dolgozik, ami a szaktudás és piacismeret figyelembe vételével formálódik. A kollégák kisebb vagy nagyobb részfeladatokat, projekteket önállóan visznek, amelyhez szükség szerint támogatást kapnak.

A csapatban a hazai kommunikációs szakma több, senior szakértője dolgozik, akiktől folyamatosan tudsz tanulni. Az ő tapasztalatuk a napi munka során jelen van, de formális tréningek keretében is feldolgoznak egy-egy aktuális témát, vagy szakmai innovációit.

A cégről

Stratégiai kommunikációs ügynökség

Magyar tulajdonú, független ügynökségként regionálisan és globálisan is kiszolgáljuk ügyfeleinket. Négy fő területen dolgozunk:

- Brand communication & experience- Adat- és service design alapú tartalomfejlesztés- Media management- Kormányzati & stakeholder kapcsolatok

Sok nemzetközi és magyar díj mellett 7 éve az Év PR Ügynöksége vagyunk.

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: EasyHiring Services Kft.