PPC specialista / Social media expert

FELADATOK

  • PPC stratégia kidolgozása, megtervezése, végrehajtása
  • PPC kampányok menedzselése, optimalizálása, értékelése
  • Mérések ellenőrzése és nyomon követése
  • Közösségi platformok kezelése (Facebook, Instagram), tartalmak létrehozása, szerkesztése
  • Közösségi média aktivitási terv elkészítése
  • Rendszeres riportok elkészítése
  • UX/UI elemzések elvégzése, akcióterv kidolgozása
  • Programozott, vagy egyéb hirdetési rendszerekből származó bevételek optimalizálása a kiadó weboldalain
  • Közösségi média trendek nyomon követése, implementálása
  • Hirdetői briefek alapján közösségi média koncepciók kidolgozása, megvalósítása
  • Proaktív részvétel az ügyféligények teljes körű kiszolgálásában

AMIT ELVÁRUNK

  • felsőfokú végzettség
  • 1-3 éves tapasztalat a Google Adwords és a Facebook hirdetési rendszerében
  • Google Analyticsben és riportálásban való jártasság
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Logikus és analitikus gondolkodás
  • Közösségi média felületek (nem csak Facebook!) magas szintű ismerete
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Microsoft Office programok ismerete és magabiztos használata
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség

ELŐNYT JELENT

  • Kiadónál vagy ügynökségnél social média kampányok tervezésében, szervezésében, lebonyolításában és monitorozásában szerzett gyakorlat
  • Gazdasági és/vagy média területhez kapcsolódó végzettség
  • Google vizsgák
  • Online CMS-ek használatában szerzett tapasztalat
  • Médiapiac ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes díjazás
  • Teljes munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

Munkavégzés helye:

Budapest, 1122 Városmajor utca 11.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: RAS Magyarország Kft.