Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Médiakampányok előkészítése
  • Facebook és GoogleAds/Adwords kampányok tervezése
  • PPC kampányok tervezése, kivitelezése és felügyelete (Facebook, Instagram, Google, Linkedin, Waze stb.)
  • Teljesítménymérés (Google Analytics és Supermetrics használatával)
  • Kampány teljesítményértékelések, beszámolók, kimutatások, riportok, prezentációk készítése a kampányok eredményeiről és a statisztikákról
  • Az aktuális trendek nyomon követése, azok beépítése a kampányokba
  • Együttműködés az ügynökség más csapataival a kampányokkal kapcsolatban

Te vagy a tökéletes jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Minimum 3 éves Facebook és Google hirdetési tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Magabiztos kampánymenedzseri képesség
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Csapatvezetői ambíció és képesség
  • Precizitás, megbízhatóság, lelkiismeretesség

Milyen juttatások járnak a munkádért cserébe?

  • Kiemelkedő alapbér
  • Cafeteria
  • 13. havi bér
  • Home office lehetőség
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Csapatépítő programok

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, jelentkezz rá magyar nyelvű önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda