Banki partnerünk bővülő marketing csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

PPC Specialista

Feladatok:

  • Online marketing kampányok tervezése, lebonyolítása, hatékonyságának visszamérése (ezen belül kiemelten Google Ads, Facebook kampányok)
  • Online kampányok keretében a lead-szerzés költségének követése, optimalizálása
  • Google Analytics elemzések készítése
  • Online térben megcélozható közösségek meghatározása, a célzás folyamatos karbantartása
  • Közreműködés az online térben megjelenő kreatívok és tartalmak összeállításában, gondozásában
  • Közreműködés az online csatornák optimalizálásában, új online megjelenési lehetőségek meghatározásában
  • Beszámolás, riportolás heti rendszerességgel

Elvárások:

  • Kommunikációs vagy Marketing területen szerzett szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves online marketing területen szerzett gyakorlat
  • Tapasztalat Google Ads, Facebook Ads és Google Analytics használatában
  • Angol szakmai nyelvtudás írásban és szóban

Előnyt jelent:

  • Médiaügynökségnél vagy banki környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és egyéb béren kívüli juttatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Home Office lehetőség
  • Fiatal, támogató, családias hangulatú csapat
  • Változatos, kiváló szakmai fejlődési lehetőséget biztosító pozíció
Cégnév: ADECCO Kft.