Feladatok:

  • PPC kampányok tervezése, kivitelezése és optimalizálása,
  • Kampányok teljesítményének mérése és folyamatos felügyelete,
  • Releváns kulcsszólista előkészítés különböző európai piacterekre,
  • Folyamatos kapcsolattartás a marketplacek hirdetési kontaktszemélyeivel,
  • Trend és konkurencia elemzés,
  • Előrejelzések és kampánytervezetek készítése,
  • Belső riportrendszer felállítása és KPI analitika.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Minimum 1-3 év tapasztalat PPC kampányok menedzselésében,
  • Erős középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • MS Office programok magabiztos használata (magasszintű Excel ismeret),
  • Agilitás és nagyfokú önállóság,
  • Analitikus és innovatív gondolkodásmód.

Előnyök:

  • 3+ éves tapasztalat PPC kampányok menedzselésében,
  • Német vagy más EU nyelvtudás,
  • Ügynökségnél, vagy nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat,
  • E-commerce tapasztalat,
  • Google Ads, Facebook Ads rendszereinek ismerete.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés + cafetéria,
  • Bejárás támogatása,
  • Nyelvtanulás, továbbképzés támogatása,
  • Home office lehetőség a betanulást követően - heti 2 nap,
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál,
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, 6. kerület (Nyugati-pályaudvar közelében).

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8 órás munkarend, mely rugalmasan alakítható.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el nekünk önéletrajzod bérigény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda