Maspex Olympos Kft.
  • Magyarország egyik piacvezető élelmiszergyártó és forgalmazó cége
    pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

  • Főbb feladatok, munkák:

      • A vállalat által forgalmazott termékek megjelenítése a különböző kereskedelmi csatornákban.
      • Az üzleti partnerek rendszeresen látogatása a túraútvonalnak megfelelően.
      • A megfelelő disztribúciós szint biztosítása a különböző boltkategóriákban.
      • A vállalat merchandising irányelveinek megvalósítása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú végzettség,
      • Több éves polcszervizes tapasztalat,
      • B kategóriás jogosítvány.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • FMCG területen szerzett gyakorlat.

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes fizetés, vállalati autó, mobil telefon használat,
      • kötetlen munkaidő beosztás.
      • Munkaviszony várható kezdete: 2020. november 01.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, cafeteria

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, úgy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét- bérigényének megjelölésével - csatoltan küldje meg a "Jelentkezem" menüpont alatt 2020. október 20-ig.

    Cégnév: Maspex Olympos Kft.