Mind-Diák Szövetkezet

Az NKM Energia Zrt, a Nemzeti Közművek tagjaként, mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el villamosenergiával. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.

Piacelemző gyakornok

Feladatok

  • Hazai és nemzetközi piacfigyelés, -elemzés
  • Projektek adminisztratív előkészítése és nyomon követése
  • Prezentáció készítés
  • Projektekhez fűződő ajánlatok és szerződések előkészítése, véglegesítésében való részvétel
  • Szakmai találkozók szervezése, előkészítése
  • Települési programok figyelemmel kísérése

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony, preferáltan gazdasági vagy műszaki területen
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Kreativitás, jó szervezési készség

Munkaidő

  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Bruttó 1400 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolás

Előnyök

  • Energetikai vonatkozású szakirány

Munkavégzés helye

Budapest II.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet