A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója.

Marketing csapatunkba új kollégát keresünk, a következő pozícióba:

Online Tartalomszerkesztő (Online Content Manager)

Feladatok:

  • Weboldalak, social media, blog és egyéb online tartalmak szerkesztése, fejlesztése magyar és angol nyelven
  • Szakmai cikkek, bejegyzések, posztok írása, moderálása és lektorálása
  • Szoros együttműködés a marketing csapattal és a szakmai területekkel a tartalomfejlesztés és a social media tekintetében (Facebook, AdWords, LinkedIn, Google helyek, banner kampányok)
  • Hírlevelek és online tájékoztatók tartalmainak szerkesztése, fejlesztése

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern irodai környezet
  • Könnyű megközelíthetőség
  • Medicover egészségbiztosítási csomag

Elvárások:

  • Cikkírói, honlapírói, szövegírói tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt
  • Felsőfokú végzettség, preferáltan közgazdasági vagy kommunikáció szak
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Motivált, proaktív hozzáállás

Előny:

  • Hasonló területen, online marketingben, tartalom szerkesztésben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Szerkesztő, Szövegíró

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével és bérigény megjelölésével lehet a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.

Cégnév: Medicover Egészségközpont Zrt.