Friendly Creative Innovation Space (FRIENDLY CREATIVE AGENCY KFT.)
  • friendly.hu

  • Csatlakozz hozzánk

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      -Tartalommarketing alapú aktivitások teljeskörű média oldali támogatása
      -Google Ads/GDN és Facebook/Instagram kampányok setupja, kezelése, optimalizálása
      -Kapcsolattartás Google és Facebook supporttal,
      -Az eredmények és az elért közönség viselkedésének elemzése, riportok készítése
      -Weboldal forgalmi riportok készítése
      -Google Analytics adatok elemzése
      -Kampánystratégiák tervezése
      -Felmerülő problémák megoldása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      -Folyamatos munka kapcsolat a projekt és kreatív csapattal
      -Bevonódás a kreatív tervezési folyamatokba
      -Folyamatos tanulás, önképzés, kutatás
      -Proaktív munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      -Programmatic buying ismerete
      -Prezentációs képességek
      -Ha megszereztél már néhány Google Ads és Facebook Blueprint vizsgát
      -Programmatic tapasztalat;

    Amit kínálunk:

      -Stabil helyet dinamikusan fejlődő digitális kreatív ügynökségben
      -Átlagon felüli, loft irodai munkakörnyezetet
      -Fiatal, jó hangulatú csapatot
      -Fejlődési lehetőséget, nem csak PPC területen
      -Innovatív szemléletet, csak rajtad múlik mit próbálunk ki
      -Modern munkaeszközöket
      -Komplex kampányok kezelését
      -Versenyképes tudást és tapasztalatot
      -Versenyképes fizetést

    Állás, munka területe(i):

    • Marketing, Média, PR
    • Médiatervező, Tanácsadó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1095 Budapest, Tinódi utca 1.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatold magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzod, rövid motivációs leveled és jelöld meg fizetési igényedet.

    Cégnév: Friendly Creative Innovation Space Kft.