Cégünk külföldi piac nyitáshoz, lelkes és kreatív  online marketinges munkatársat keres, leendő partnerek felkutatásához. Honorárium próbaidő után 340 - 750.000 Ft + jutalék.

Hosszútávú szerződéssel. Nem bejelentett munkaviszony, vállalkozás megléte szükséges.

Kit keresünk?

Olyan embert aki kreatív, inspirált, tele van ötletekkel és magas szinten beszéli az angol és német nyelvet. Partnerekkel csak, e-mailben és telefonon kell a kapcsolatot felvenni, illetve tartani.

Feladataid lesznek:

  • Külföldi partnerek megkeresése Európa szerte, társasjátékaink eladása céljából
  • Ügyfél Kommunikációs feladatok ellátása, rendelések felvétele
  • A cég Facebook, Instagram fiókjának kezelése

Téged keresünk, amennyiben:

  • Magas szinten beszéled az angol, német nyelvet, nyelvvizsgával rendelkezel
  • Naprakész vagy a vizuális trendekkel, kreatív és önálló munkára képes..
  • Projektszemlélettel rendelkezel
  • Szeretsz kis csapatban dolgozni
  • Szeretsz folyamatosan fejlődni és tanulni
  • Az Excel jó barátod
  • Marketing területen, minimum 2 év szakmai tapasztalattal rendelkezel

Előnyt jelent számodra:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (marketing, kommunikáció)
  • angol-német nyelvtudás mellet, esetleg francia, spanyol, olasz nyelvtudás

Ezért válassz minket:

  • Együtt tervezzük majd meg a marketing stratégiát
  • Kényelmesen, Home Office rendszerben dolgozhatsz
  • Kreatív, önálló munkavégzés
  • Versenyképes fizetés
  • Támogatjuk a fejlődési szándékod, és részt vehetsz különböző oktatásokon

Szükséges tapasztalat:

  • minimum 2-3  év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Home Office

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, akkor küldd el fényképes önéletrajzod. Az email tárgya: Marketing munkatárs, külföld piacnyitáshoz

Cégnév: Phix s.r.o