Spark Promotions Kft.

Online marketinges

FELADATOK

  • Hírelvél optimalizálás
  • Remarketing
  • Vállalati web látogatottságának növelése
  • Közösségi platformok kezelése (Linkedin, Facebook), tartalmak létrehozása, szerkesztése
  • Közösségi média aktivitási terv elkészítése
  • PPC stratégia kidolgozása, megtervezése, végrehajtása
  • PPC kampányok menedzselése, optimalizálása, értékelése
  • Eredmények elemzése, riportok készítése
  • Közösségi média trendek nyomon követése, implementálása
  • Proaktív részvétel az ügyféligények teljes körű kiszolgálásában

AMIT ELVÁRUNK

  • felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves tapasztalat a Google Adwords, hirdetési rendszerében, Linkedin tapasztalat
  • Google Analyticsben és riportálásban való jártasság
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Logikus és analitikus gondolkodás
  • Közösségi média felületek, Linkedin, Facebook magas szintű ismerete
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Microsoft Office programok ismerete és magabiztos használata
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség

ELŐNYT JELENT

  • B2B termékértékesítésben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Online CMS-ek használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes díjazás
  • Teljes munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Spark Promotions Kft.