Az Adecco, a világ egyik vezető személyzeti szolgáltatója megbízója számára keres kollégát az alábbi pozícióba:

Online marketing szakértő

Kiemelt feladatok:

  • Online marketing stratégia kidolgozásában / akciótervek végrehajtásában való részvétel;
  • Online médiastratégia és kreatív stratégia, illetve kreatív koncepció kialakításában való közreműködés és annak végrehajtása
  • Az online csatornák optimalizálása, új online megjelenési lehetőségek meghatározása és vezetői döntés esetén annak végrehajtása, részvétel az online tartalom menedzsmentben: Online kampányok tervezése, koordinálása és folyamatos optimalizációja;
  • Online marketing kampányok menedzsmentje: Google Adwords, Youtube;
  • Hirdetési és közösségi oldal statisztikák folyamatos készítése, interakciók elemzése;
  • Weboldal fejlesztésekkel kapcsolatban termékmanageri feladatok ellátása;
  • Facebook és LinkedIn termékmanageri feladatok ellátása;
  • Hírlevelek szerkesztése, kiküldése, utánkövetése;
  • Külső üzleti partnerekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás, munkájuk ellenőrzése.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú (marketing BA/MSc) diploma szükséges;
  • Legalább 3-5 év szakirányú, marketing tapasztalat (bankszektor marketing terület vagy marketing ügynökségi tapasztalat előnyt jelent)
  • Integrált kampányokban és online médiatervezésben szerzett releváns tapasztalat;
  • Közösségi oldalak kezelésében szerzett gyakorlat;
  • Hirdetéskezelő / Power Editor / Google Adwords Editor alapos ismerete;
  • Alapszintű Photoshop ismeretek;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Fejlett problémamegoldó képesség:
  • magas fokú kreativitás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem + egyéb béren kívüli juttatás (Cafeteria);
  • Komplex, folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció;
  • Egy barátságos, támogató közösség, ahová érdemes tartozni;
  • Kedvezményes sportolási lehetőség az irodaházban lévő sportcentrumban.

Munkavégzés helye: Budapest

Cégnév: ADECCO Kft.