PSI Európa Biztonsági és Szolgáltató Kft.

Online marketing specialista

A PSI Kft. keres munkatársat partnere, az Axalton csoport számára
axalton.com

Főbb feladatok, munkák:

Nemzetközi sales csapat támogatása,
Sales prezentációk készítése,
Weboldalak készítésének koordinálása,
Webshop fejlesztésének koordinációja,
Látogatók terelése a weboldalakra és a webshopokba social media, Google kereső és LinkedIn hirdetések segítségével,
Weboldalak és webshopok keresőoptimailzálásának koordinálása, tartalom gyártás
Marketing és EDM stratégia kidolgozása
Hírfigyelési, hírszerkesztési feladatok ellátása, és közlemények megfogalmazása online felületen,
Piackutatások, jelentések készítése,
Folyamatos kommunikáció a cégcsoport többi részlegével (management, pénzügy, műszaki részleg, fejlesztők).

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum 2 év, account vagy ügynökségi oldalon szerzett tapasztalat és menedzselt már önállóan integrált kampányokat,
A kampányok esetében nem csak az alfeladatokat látja, hanem egészében, stratégiai szemmel tudja vizsgálni a teljes projektet és építő jellegű javaslatokkal tudja előre vinni azt,
Jó problémamegoldó képességgel rendelkezik,
Fontos számára a kiemelkedő szintű ügyfélelégedettség;
Örömmel dolgozik csapatban, és képesnek érzi magát nagyobb projektek előkészítésére,
Kiemelkedő kommunikációs- és prezentációs készséggel rendelkezik,
Magabiztos szinten használja az angolt, szóban és írásban egyaránt.
A projektekbe mindig beleteszi a szívét-lelkét, proaktív és pozitív attitűddel áll a feladatokhoz, még ha néha nagy is a nyomás; Energikus, precíz, struktúrákban gondolkodni tudó, proaktív személyt keresünk, aki szívesen dolgozna csapatunkban, és szakértelmével képes növelni cégünk, termékeink, szolgáltatásaink értékét. Szereti az egyedi kihívásokat, nem ismer korlátokat a megoldások területén és felelősséget vállal a döntéseiért, aktívan kommunikál, bizalmat épít és nem riad vissza a változásoktól.
Felsőfokú végzettséggel,
Minimum 3 év szakmai tapasztalattal,
Folyékony angol nyelvtudással,
Kreatív, és képes önálló munkavégzésre,
Precíz, figyelmes, türelmes, nagy teherbírású,
Jó a határidők tartásában, és képes az ügyek lezárására.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Online kollaborációs (megosztott munkaterület) és projekt-management szoftverek használatát ismeri,
Grafikai alkalmazásokat ismer,
Van USA munkatapasztalata és jártassága,
Jól boldogul az IT területén,
Ismer egyéb nyelveket is.

Amit kínálunk:

Kellemes irodai munkakörnyezet
Nemzetközi pörgés, multi-cégekkel és állami szférával való érintkezés
Versenyképes bérezés
A munka inspiráló, mert különleges technológiákat vezetünk nemzetközi piacokra
A csapat támogató, a minőségi munkát észrevesszük és értékeljük.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1142 Budapest, Erzsébet királyné útja 1.

A "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megadásával.
Cégnév: PSI Európa Biztonsági és Szolgáltató Kft.