DiabTrend AI Analytics Kft.
Csatlakozz hozzánk

Online marketing specialista

pozícióba!
A DiabTrend startup cukorbetegeknek fejleszt mesterséges intelligencia alapú alkalmazást.
Az alkalmazás célja, hogy a cukorbetegek minél egészségesebb életet élhessenek a diabéteszben hozott innovációnknak köszönhetően.
Keressük csapatunkba azt az Online Marketing Specialistát, aki elég ambiciózusnak és tapasztaltnak érzi magát ahhoz, hogy egy alkalmazást a digitális világban nemzetközi sikerekre vigyen egy szuper csapattal.

Főbb feladatok, munkák:

  • Marketing szövegírás hirdetésekhez
  • Hirdetési kreatívok tervezése a marketing vezetővel együttműködve
  • Közösségi média oldalakra tartalomkészítés és ezek teljes körű kezelése (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube)
  • Influencer marketing menedzselése a marketing vezetővel együttműködve
  • Egyszerű online grafikai anyagok készítése
  • Tartalomgyártás weboldalra (keresőoptimalizált weboldal cikkek írása, stb.)
  • Brand nemzetközi kommunikációjának finomítása
  • CRM folyamatos karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelv ismerete szóban és írásban
  • Minimum 2-3 év online marketing területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló szövegírási - fogalmazási képesség és nyelvhelyesség
  • Igényes, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Kreativitás, can-do attitűd
  • Naprakész online marketing tudás, aktuális piaci trendek ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelv felsőfokú ismerete
  • IT szektorban szerzett tapasztalat
  • Cukorbetegség területen szerzett tapasztalat
  • Adobe programok, Figma ismerete
  • Google Skillshop (Academy for Ads) vizsgák: Search, Display, Shopping, Video, Analytics
  • Facebook Blueprint vizsga
  • Google Tag Manager, Google Analytics, Google Data Studio tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Egy olyan vállalati célt, amiért érdemes dolgozni
  • Szakmai fejlődési lehetőséget és hosszú távú munkalehetőséget egy kis vállalkozás naggyá tételében
  • Motiváló, fiatalos légkört
  • Kiváló munkahelyi környezetet: központi fekvésű, könnyen megközelíthető iroda, kényelmes kanapéval, ingyen kávéval, gyümölcsökkel, nasival
  • Bivalyerős céges laptopot
  • Versenyképes fizetést
  • Lehetőséget, hogy tagjává válj egy dinamikus, nyitott, kreatív marketing csapatnak

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1082 Budapest, Horváth Mihály tér

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, csatold a jelentkezési felületen a fényképes szakmai önéletrajzod, a bérigényed megjelölésével, PDF formátumban!
Cégnév: DiabTrend AI Analytics Kft.