Dinamikusan fejlődő, régiós piacvezető csomagszállítás közvetítéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk

Online marketing specialista

kollégát

Feladatok:

  • A digitális marketingtevékenységek teljes körű kezelése és koordinálása
  • Fizetett kampányok megvalósítása, nyomonkövetése, elemzése és optimalizálása a Google AdWords, Facebook, a remarketing és Display hálózatokon keresztül
  • E-mail és hírlevél kampányok menedzselése
  • A vállalat küldetése szempontjából fontos marketing KPI-ok meghatározása, valamint az eredmények prezentálása
  • Keresőmotorok rangsorolásának fejlesztése, valamint a vállalat online hírnevének figyelemmel kísérése, szükség szerint a reputáció növelése
  • Külső ügynökségekkel és szállítókkal való szoros kapcsolattartás, tevékenységük figyelemmel kísérése
  • Napi szintű, szerves együttműködés értékesítési csapattal a potenciális ügyfelek áramlásának és eloszlásának figyelemmel kísérése érdekében
  • Új marketing kezdeményezések bemutatása a forgalom és a felhasználók számának növelése érdekében
  • Offline marketing tevékenységek menedzselése, például szakmai események, kiállítások előkészítése és szervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség marketing, média vagy kommunikáció területen
  • Legalább 5 éves belső digitális marketing terén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Tapasztalat digitális ügynökségekkel való együttműködés terén
  • Proaktivitás és készség az önálló munkavégzésre
  • Google Adwords, Google Analytics, a Bing Ads és Facebook hirdetések széles körű ismerete
  • HTML és CMS ismeret (pl. WordPress)
  • Erős elemzésős és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges laptop
  • Home office lehetőség
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Jól felszerelt irodai környezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Pannonjob Kft.