A Lima Design Kft jelenleg az egyik legnagyobb, magyar tulajdonú építész és belsőépítész tervező cég, közel 20 éves szakmai tapasztalattal, mind nemzetközi, mind hazai piacon.

Cégünk az elmúlt 18 évben vált középületek, szállodák, egyetemi épületek és városrészek tervezőjévé. Összesen több, mint 1000.000 négyzetméter belső tervezés, amit magunk mögött tudhatunk az országban. Magyarországon kívül dolgozunk az Egyesült Arab Emirátusokban és Nyugat-Európa számos országában.

Küldetésünk a magyar kreativitás és a világ innovációinak egyesítése, szem előtt tartva a fenntarthatóságot és környezetvédelmet.

Munkatársaink sokszínű tudása és fantáziája a garancia arra, hogy egyedi és prémium megoldásokat szolgáltassunk ügyfeleink részére.

Cégünk egy prémium divatmárkát is útjára bocsátott,

FATA MORGANA

néven, amely online úton célozza meg a magas minőséget kereső elsősorban külföldi vásárlókat.

A két márka építésére keresünk

ONLINE MARKETING SPECIALISTA

kollégát a következő feltételekkel:

Feladatok:

  • a két cég online felületeinek és a fashion üzletág webshopjának a működtetése (a webshop napi szintű kezelése, képek, szövegek feltöltése, hírlevél szerkesztés)
  • kapcsolattartás a webfejlesztőkkel
  • közösségi média stratégia és aktivitási terv kialakítása
  • aktivitások menedzselése, optimalizálása
  • tartalmak létrehozása, szerkesztése
  • rendszeres riportok, mérések készítése, nyomon követése
  • közösségi média trendek nyomon követése
  • proaktív részvétel az igények teljeskörű kiszolgálásában, egyéb marketing, PR feladatokban is

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat, közösségi médiához érdemben kapcsolódó területen
  • előny: fashion üzletágban szerzett hasonló tapasztalat
  • aktív angol nyelvtudás az angol nyelvű tartalmak elkészítése kapcsán
  • webshop shopify rendszerben szerzett tapasztalat
  • közösségi média felületek magas szintű ismerete
  • tapasztalat keresőmarketing (SEM) vagy keresőoptimalizálás (SEO) területén
  • naprakész ismeretek az online marketing világról
  • ügyfélközpontú gondolkodás, kreatív személyiség
  • rugalmasság, terhelhetőség és kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • fiatalos, lendületes, dinamikus csapat
  • modern munkakörnyezet (2019 Év Irodája díj)
  • kreatív feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • hazai és nemzetközi prémium megbízások
  • piacképes juttatási csomag
  • önálló képviselete a marketing szerepének a cégben

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: LIMA DESIGN KFT.