Szeretnél te is hozzájárulni a modern népgyógyászati ismeretek és gyógynövény kultúra terjesztéséhez? Részt vennél egy sikeres családi vállalkozás életében?

Szabó Gyuri bácsi, a bükki füvesember budapesti marketing csapatába keres munkatársat

ONLINE MARKETING SPECIALISTA

munkakörbe.

Csapatunk tagjaként ezekben a feladatokban számítunk rád:

  • Hírlevelek készítése , kiküldése, olvasottság elemzése;
  • A cég internetes oldalainak tartalommenedzsmentje és fejlesztése, cikkek írása és szerkesztése; videók minőségi ellenőrzése;
  • Rendezvényekhez kapcsolódó online marketing anyagok készítése, szerkesztése;
  • Online médiakapcsolatok működtetése, tartalmi együttműködés biztosítása;
  • Elemzések, naprakész jelentések készítése (Google Analytics; Hotjar);
  • Online piaci trendek figyelése, piaci helyzetjelentés készítése.

Mindehhez szükséged lesz:

  • Szakirányú végzettségre és szakmai tapasztalatra az online marketing területen;
  • Kreatív, fejleszteni, új dolgokat kitalálni szerető szemléletre;
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészségre;
  • SEO, Google Adwords ismeretekre;
  • Jó szövegírási képességre;
  • Előny, ha webáruházi sales kampányok készítésében, lebonyolításában, vagy marketing automatizációban szerzett tapasztalatod is van és dolgoztál már IT fejlesztőkkel közösen;
  • Idegen nyelvtudás (angol, német) nem feltétel, de örömmel vesszük.

Mindezért cserébe mit ajánlunk?

  • Hosszú távú, stabil munkahelyet;
  • Tisztességes fizetést;
  • Korrekt munkahelyi környezetet, ahol megbecsülik a jó munkát és teret adnak a kreatív ötleteknek;
  • Szakmai fejlődést és képzéseket;
  • Home office-t és irodai munkavégzést.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel és bruttó fizetési igény megjelöléssel együtt (várható munkakezdés időpontjának meghatározásával) a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük benyújtani az adott pozíció megjelölésével.

Cégnév: Pharmaherb Kft