A Creative World Kft., mint a Weleda, Himalaya, Yogi Tea és további nemzetközi márkák kizárólagos magyarországi forgalmazója teljes munkaidőben munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Online marketing specialista

FŐBB FELADATOK:

  • Online marketing tevékenység támogatása a brand manager és az
    ügyvezető által meghatározott irányelvek szerint
  • A cég weboldalainak karbantartása
  • Webshopos akciók lebonyolítása (UNAS), kiértékelése
  • SEO beállítás és folyamatos optimalizálás
  • Google Search, Display és Shopping kampányok tervezése és kivitelezése
  • Google Analytics és Ads fiókok kezelése
  • Hírlevelek készítése és kiküldése, adatbázis építése
  • Online kampányok készítése, követése, értékelése
  • Online grafikai anyagok elkészítése
  • Rendszeres riportok készítése és kiértékelése
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás fejlesztőkkel és UI/UX tervezőkkel

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3+ év releváns szakmai tapasztalat
  • SEO eszközök alapos ismerete
  • WordPress és online marketing felületek magabiztos használata
    (AdWords, Instagram, Facebook, YouTube, MailChimp…stb.)
  • Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás
  • Szépérzék és grafikai ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • Precíz, proaktív és önálló munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes munkaidó, azonnali munkakezdés
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Változatos és kihívásokkal teli munkakör
  • Önálló munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: CREATIVE WORLD Kft.