Marketing21 Kft.

Online Marketing Specialist (PPC Manager)

A Marketing21 egy gyorsan bővülő digitális marketing ügynökség Budapest belvárosában, a 9. kerületben. Keressük csapatunk legújabb tagját online marketing szakértő (PPC manager) munkakörben.

Főbb feladatok, munkák:

  • Online marketing kampányok stratégiai tervezése
  • Google Ads és Facebook hirdetések beállítása
  • Google Ads és Facebook hirdetések optimalizálása (tesztelés, adatelemzés, módosítások végrehajtása)
  • Riportálás és kapcsolattartás külföldi és magyar ügyfelekkel
  • Marketing szövegírás hirdetésekhez szövegíró kollégákkal együttműködve
  • Hirdetéskreatívok tervezése grafikus kollégákkal együttműködve
  • Honlapok tesztelése, optimalizálása (CRO)
  • Google Ads és Facebook tanfolyamok és vizsgák teljesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elkötelezettség a szakma iránt
  • Junior / Medior kollégát keresünk: legalább fél év hirdetéskezelés tapasztalat vagy elvégzett digitális marketing képzés
  • Felsőfokú végzettség (gazdaság, üzlet, marketing, IT szakirány előny)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Képesség a folyamatos tanulásra, önfejlesztésre
  • Megbízhatóság, maximalizmus, igényes munkavégzés
  • Heti 40, napi 8 óra munkaidő vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Marketing ügynökségnél szerzett tapasztalat
  • Google Skillshop (Academy for Ads) vizsgák: Search, Display, Shopping, Video, Analytics
  • Facebook Blueprint vizsga
  • Egyéb online marketing képzések (Webbyskill, OMA, stb.)
  • Google Tag Manager, Google Analytics, Google Data Studio tapasztalat
  • Projekt és task manager programok ismerete (Asana, Trello, stb.)

Amit kínálunk:

  • Tudás- és tapasztalatarányos versenyképes fizetés
  • Évvégén időarányos 13. havi bér
  • Prémium magán egészségbiztosítás és kétévenként menedzser szűrés
  • Office-first ügynökség vagyunk, de a munkaidődet mindig rugalmasan oszthatod be és időnként homeoffice-ra is lesz lehetőséged
  • Kiváló munkakörnyezet: menő iroda, kényelmes kanapé, növények, bivalyerős laptop hatalmas monitorral, jó kajáldák a környéken
  • Tapasztalt mentorok segítenek a PPC hirdetéskezelés rejtelmeinek elsajátításában
  • Nem csak egy kis fogaskerék leszel: stratégiaalkotástól a specialista feladatokig terjed a munkaköröd
  • Nyitott, fiatalos légkör, csapatépítő programok, közös Balatonozás
  • Kutyabarát iroda: ha kedvenced is jönne veled dolgozni, akkor Kifli kutya szívesen várja játszópartnerét :)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Egészségpénztár, Céges üdülés, üdültetés, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Vaskapu utca 20.

(1) Fényképes önéletrajz,
(2) Bruttó fizetési igény,
(3) Rövid kísérőlevél: miért érdekel az állás és miért válasszunk téged?
Cégnév: Marketing21 Online Marketing Ügynökség