Téged keresünk, ha a magyar piac egyik vezető közétkeztetési társaságánál szeretnél dolgozni, amely igazi lehetőségeket ad a kollégáinak. Légy bátor, tedd meg az első lépést, hozd inspiráló ötleteidet és csatlakozz bővülő csapatunkhoz, mint

ONLINE MARKETING MUNKATÁRS

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Teljes online, esetenként offline marketingkommunikációs kampányainak kidolgozása és menedzselése;
  • PPC kampányok koordinálása és egyéb fizetett csatornákon való jelenlét biztosítása;
  • Marketing célú adatbázisok és statisztikák készítése, aktualizálása, vezetése, kampányok eredményességének monitorozása;
  • Marketing és PR szövegek megírása;
  • Kapcsolattartás ügynökséggel;
  • Weboldalaink háttér admin felületének kezelése, tartalom gyártás;
  • Webes kreatívok (Facebook, illetve Instagram kreatív, banner) elkészítése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Közösségi média ismerete, nem csak felhasználói, hanem fiók/oldal kezelői, admin oldalról is (elsősorban Facebook, Instagram);
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban;
  • B kat. jogosítvány;
  • Office alkalmazások (Word, Excel) magas szintű gyakorlati ismerete és használata;
  • Kreatív, pro-aktív és nyitott hozzáállás.

ELŐNY:

  • Canva program ismerete;
  • Korábban, önállóan menedzselt marketingkommunikációs kampányok;
  • Jelentős szövegírási tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Fiatal és lendületes csapat;
  • Kiváló munkakörülmények;
  • Munkahelyi étkezés;
  • Utazási hozzájárulás;
  • Versenyképes fizetés.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

Albertirsa

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Eatrend Korlátolt Felelősségű Társaság