Csatlakozz a magyarországi szépségipar egyik meghatározó kereskedelmi szereplőjéhez az Alveola Kft.-hez! Több mint 28 éves szakmai tapasztalatunkkal, sajátmárkás termékeinkkel és forgalmazott világmárkáinkkal aktív részesei vagyunk a hazai professzionális kozmetikai és lakossági szépségpiacnak.

Munkatársat keresünk:

Online Marketing munkatárs

feladatkörbe.

Feladataid lesznek:

  • Social media felületek (Facebook, Instagram), kezelése, napi tartalmi frissítése
  • Közösségi médiacsatornák nyomon követése, a cég marketingstratégiájának érvényesítése, feladatok menedzselése
  • Közösségimédia kampánytervek kidolgozása, megvalósítása és az eredmények kiértékelés
  • Szövegírás, tartalom előállítás és feltöltés a különböző social media felületekre
  • Ügynökségekkel való kapcsolattartás, ügynökség briefelése, ügynökség munkájának folyamatos kontrolálása, a hirdetési stratégia kiépítésében való aktív részvétel
  • Szépségápolási webshophoz kapcsolódó online magazin kezelése, mely magába foglalja a tartalomkezelést, cikk írást, hirdetés kezelést
  • Konverziók követése, landing oldalak optimalizálási javaslatai, split tesztek
  • Marketing tevékenység monitorozása, statisztikák, riportok készítése
  • Kapcsolattartás bloggerekkel, vloggerekkel
  • Hírlevelek írása, összeállítása, A-B tesztek megvalósítása
  • Online hirdetések kezelése: Adwords, Facebook, Youtube, PPC, optimalizálás, kampánykezelés
  • Piackutatás, brand pozicionálás
  • Kérdőívek, elégedettségi felmérések menedzselése, kiértékelése
  • Nemzetközi e-marketing trendek követése

Téged keresünk, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Min. 2-3 év online marketing tapasztalat
  • Jó szövegírási képesség (sales oldalak), kiváló helyesírás
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Photoshop ismerete
  • Informatikai eszközök magas szintű ismerete és használata (pl. Office, Keresők, Adwords, Analytics, Hírlevélküldő, stb)
  • Online értékesítés orientált szemlélet

Személyes kompetenciáid:

  • Kiváló kapcsolatteremtő és jó kommunikációs készség
  • Jó probléma felismerő és megoldó képesség
  • Proaktív kreatív gondolkodásmód
  • Precíz, határidős munkavégzés
  • Stratégiai elemző gondolkodásmóddal bír, és képes egységbe foglalni a feladatokat.
  • Kreatív, kezdeményező és rugalmas személyiség
  • Csapatjátékos

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nemzetközi marketing trendek ismerete (pl. Eben Pagan, Frank Kern, Jeff Walker, stb)
  • IT tapasztalat, html nyelv
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Olyan munkatársat keresünk, aki számára fontos értékkel bír, hogy egy összeszokott csapat értékes tagja lehet, cserébe hosszú távú biztos munkahelyet, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

  • Stabil hátterű, a piacon meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan növekvő családias cég
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria juttatás
  • Éves bónusz
  • Heti gyümölcsnap
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Dinamikus fiatal csapat
  • Munka-magánélet egyensúly maximális biztosítása
  • Azonnali kezdés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Kizárólag fényképes önéletrajzodat, és cégre szabott motivációs leveled, a fizetési igény megjelölésével kérjük küldd a "Jelentkezem" gombra kattintva A pályázatot csak ezen dokumentumok és információk feltüntetésével tudjuk befogadni.

Állásjelentkezésed beküldésével hozzájárulsz abban foglalt személyes adataid kezeléséhez az Alveola adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint. Adatkezelésünkről az oldalunkon olvashatsz részletesebben.

Cégnév: Alveola Kft.