Partnerünk egy olyan start-up, mely innovatív megoldásaival forradalmasítja a teljes vállalati és termelésirányítási piacot. Ügyfelünk a kockázati tőkebefektetéseknek köszönhetően hosszútávon is stabil anyagi helyzetben van, aminek eredményeképpen lehetőségük van a kompromisszummentes fejlesztés megvalósítására, egyetemi támogatás és pilot ügyfelek bevonásával.

Marketing csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

ONLINE MARKETING MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Google Analytics és Ads kampányok menedzselése
  • Marketingkommunikációs kampányok lefolytatása főként online, esetenként offline az üzleti célokkal összhangban
  • Tartalommarketing (social média felületeken és saját weboldalon) a termékmenedzserekkel együttműködve
  • Hírlevelek készítése, kiküldése
  • CRM Adatbázis kezelése és kampányok menedzselése
  • Statisztikák készítése a vezetőség számára

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Nagyfokú önállóság
  • Kreativitás, jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Nyitott személyiség, strukturált gondolkodásmód
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Olvasási és írási készség angol vagy német nyelven

Előnyök:

  • Google Ads Data Hub ismerete
  • Pixel és re-marketing ismeret
  • Facebook kampányok ismerete
  • HubSpot CRM rendszer ismerete
  • Grafikai késségek, Adobe terméke ismerete
  • Weblap készítési alapismeretek
  • Egyéb nyelvek ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Lehetőséget kínálnak egy minden tekintetben kiemelkedő online marketing kompromisszum mentes megtervezésében és a végrehajtásban
  • Home Office lehetősége fennáll
  • Fejlődési és tanulási lehetőség, a közösen kiválasztott tanfolyamokon
  • Modern eszközökkel biztosítják, hogy minőségi munkát tudjon végezni

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • Marketing / PR / Média: Marketing / PR
  • Marketing / PR / Média: Online marketing

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Amennyiben felkeltette az álláslehetőség az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Középfok szóban és írásban
  • vagy
  • Német Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda