ONLINE MARKETING MUNKATÁRS

Cégcsoportunk magyar tulajdonú középvállalkozás, amely több, mint 30 éve tölt be meghatározó piaci szerepet a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén. Napjainkban négy telephelyen hét márka képviseletét látjuk el, munkavállalóink száma meghaladja a 160 főt.

Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz!

Éljük meg együtt a sikereket!

Feladatok:

  • A Cégcsoport sales, - és after sales social media kampányainak (grafikai és szövegi) összeállítása, teljes körű content menedzselése, eredmények monitorozása, statisztikák készítése
  • Social media kampányokhoz szükséges képi/videós tartalmak gyűjtése, szükség szerint fotózási/videózási feladatok ellátása
  • A Cégcsoport weboldalainak tartalmi és formai kialakításában való aktív részvétel, tartalmainak folyamatos karbantartása
  • Szükség szerinti tematikus microsite, landing page tartalmának összeállítása, szükséges képi anyagok mérethelyes elkészítése, menedzselése
  • Elektronikus hírlevelek tartalmának összeállítása, hírlevelek rendszeres kiküldése
  • A termék- és szolgáltatásértékesítési folyamatok támogatását célzó kampányok teljes körű menedzselése
  • A Cég arculatának folyamatos fejlesztése, megjelenítése a WEB- oldalon és egyéb kommunikációs csatornákon.
  • A Cég üzletpolitikai döntéseinek előkészítésében való aktív részvétel, javaslatok, alternatívák kidolgozásával, piackutatások, konkurenciaelemzések, marketing hatékonyság analízis készítésével.
  • Kereső, - kereső optimalizáció, - közösségi média, - és hírlevél marketinggel kapcsolatos tevékenységek koordinálása.

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével szíveskedjen eljuttatni Nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Dinamizmus, fiatalos, lendületes csapat
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség

Elvárások:

  • Felsőfokú marketing szakirányú végzettség
  • Minimum 1 év hasonló területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • A közösségi média felületek szerkesztői, adminisztrátori szintű ismerete
  • A közösségi média platformok hirdetési megoldásainak ismerete
  • Online CMS rendszer ismeretek
  • Grafikus programok ismerete
  • MS Office ismeretek
  • Jó fotózási képességek
  • Kiváló kommunikációs, döntési, irányító- és szervező készség,
  • Határozottság, önállóság, terhelhetőség, rugalmasság, kreativitás,
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói ismeret (Word, Excel, Power Point, Internet, Photo shop gyakorlati alkalmazása)
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Saját gépjármű előnyt jelent
Cégnév: Gablini Kft.