Marketingesként képzeled el a jövőd? Otthon vagy az online kommunikáció világában, és olyan lehetőséget keresel, ahol kamatoztathatod kreativitásod?

Ha a válasz igen, ez a nyitott pozíció Neked szól!

Partnerünk egy folyamatosan fejlődő, online kereskedelemmel foglalkozó cég, amely már 15 éve van jelen a piacon. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein, illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre.

Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása, ezáltal a közös célok együttes elérése.

RÉSZMUNKAIDŐBEN IS VÉGEZHETŐ!

Feladatok:

  • Amazon A+ Content tervezése és kivitelezése,
  • Marketing kampányok tervezése, lebonyolítása,
  • Közösségi médiatartalmak és egyéb hirdetési anyagok előállítása,
  • Webáruházak tartalmának kezelése, karbantartása,
  • Saját brand-ek teljes körű támogatása, márkaépítés,
  • Új termékek bevezetésének koordinációja,
  • Piaci szereplők, versenytársak, árak, termékek folyamatos figyelése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Fotó (esetleg videó) szerkesztésben szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás (minimum B2, aktív használat szóban és írásban),
  • Stratégiai gondolkodás, kreativitás,
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés.

Előnyök:

  • Német nyelvtudás,
  • Videószerkesztésben szerzett tapasztalat,
  • Marketing szakirányú végzettség és tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes alapbér,
  • Teljes vagy részmunkaidőben is végezhető munka,
  • Stabil munkaadói háttér,
  • Cafeteria,
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • MARKETING / PR / MÉDIA: Online marketing
  • PÁLYAKEZDŐ / GYAKORNOK: Ajánlatok pályakezdőknek

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, rugalmasan.
  • Amennyiben felkeltette érdeklődésed a lehetőség, nincs más dolgod, mint jelentkezni angol vagy magyar nyelvű önéletrajzoddal!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium
Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda