BECK AND PARTNERS Kft.

Marketingesként képzeled el a jövőd? Otthon vagy az online kommunikáció világában, és olyan lehetőséget keresel, ahol kamatoztathatod kreativitásod?

Ha a válasz igen, ez a nyitott pozíció Neked szól!

Partnerünk egy folyamatosan fejlődő, online kereskedelemmel foglalkozó cég, amely már 15 éve van jelen a piacon. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein, illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre.

Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása, ezáltal a közös célok együttes elérése.

RÉSZMUNKAIDŐBEN IS VÉGEZHETŐ!

Online marketing munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Amazon A+ Content tervezése és kivitelezése,
  • Marketing kampányok tervezése, lebonyolítása,
  • Közösségi médiatartalmak és egyéb hirdetési anyagok előállítása,
  • Webáruházak tartalmának kezelése, karbantartása,
  • Saját brand-ek teljes körű támogatása, márkaépítés,
  • Új termékek bevezetésének koordinációja,
  • Piaci szereplők, versenytársak, árak, termékek folyamatos figyelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Fotó (esetleg videó) szerkesztésben szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás (minimum B2, aktív használat szóban és írásban),
  • Stratégiai gondolkodás, kreativitás,
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér,
  • Teljes vagy részmunkaidőben is végezhető munka,
  • Stabil munkaadói háttér,
  • Cafeteria,
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás,
  • Videószerkesztésben szerzett tapasztalat,
  • Marketing szakirányú végzettség és tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, rugalmasan.
  • Amennyiben felkeltette érdeklődésed a lehetőség, nincs más dolgod, mint jelentkezni angol vagy magyar nyelvű önéletrajzoddal!
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.