A KITE Zrt. Marketing Igazgatósága pályázatot hirdet

Online marketing menedzser

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Online marketingstratégiák kezelése, kampányok tervezése és megvalósítása az üzleti célok támogatására
  • PPC és értékesítési fókuszú digitális kampányok menedzselése (kiemelten: AdWords, Facebook, remarketing eszközök)
  • Az online teljesítmény minden területre kiterjedő folyamatos nyomon követése, elemzések készítése (Google Analytics, Ads, SearchConsole és egyéb adatbázisok segítségével)
  • Kreatív tartalmak előállítása, szövegírás
  • A cég honlapjainak napi szintű menedzselése
  • Közösségi média csatornák működtetése kommunikációs stratégia alapján

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (online marketing, kommunikáció)
  • Minimum 2 év tapasztalat online marketing területen
  • Tapasztalat Adwords és Facebook kampányok tervezésében és megvalósításában
  • Facebook és Instagram oldalkezelési tapasztalat
  • Önállóság, rugalmasság, proaktivitás
  • Megbízhatóság, pontosság,
  • Projektszemlélet,
  • Jó kapcsolatteremtő és jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (marketing, kommunikáció)
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • A hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés
  • Változatos feladatok, felelősségteljes szakmai munka

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Nádudvar

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: KITE Zrt.