VICTOFON Kft.

Csatlakozzon hozzánk

Online marketing menedzser

pozícióba!

A Victofon Kft. több, mint 25 éves szakmai tapasztalattal és a legmodernebb technológiák ismeretével áll az ügyfelek rendelkezésére. A cég fennállása óta mindig az emberek igényeit tartotta szem előtt. Célunk, hogy minden hallássérülthöz eljussanak a Victofon által kínált megoldások.

Amennyiben azonosulni tudsz ezzel a küldetéssel és szeretnél a részese lenni egy innovatív marketing csapatnak, várjuk jelentkezésed az online marketing menedzser pozícióra.

Főbb feladatok, munkák:

A cég marketing csapatának szerves tagjaként:
  • konverzió fókuszú online marketing kampányok tervezése, megvalósítása és monitorozása
  • leadmanagement
  • e-mail kampányok megtervezése, lebonyolítása és hatékonyságuk visszamérése
  • online csatornák (például Facebook, Google Ads, LinkedIn) menedzselése
  • céges honlap menedzselése
  • médiaügynökségekkel való kapcsolattartás
  • az online piaci trendek figyelése
  • webshop management
  • riportok készítése a marketing vezető részére
  • konkurenciafigyelés
  • kapcsolattartás a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 3-5 év online marketing területen szerzett tapasztalat
  • Naprakész online marketing tudás, aktuális piaci trendek ismerete
  • Google Ads, Google Analytics, Facebook, Google Cégem ismeret
  • Excel magas szintű ismerete
  • Kommunikációképes aktív angol nyelvtudás
  • Erős analitikus személet
  • Önállóság, rugalmasság, proaktivitás
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Projektszemlélet
  • Jó kapcsolatteremtő és jó kommunikációs készség
  • „Can-do” attitűd
  • „Out of the box” gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egészségügyi szektorban szerzett tapasztalat
  • CRM használati tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Egy olyan vállalati célt, amiért érdemes dolgozni
  • Stabil háttérrel rendelkező munkahelyet
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Emberközpontú, barátságos, de dinamikus munkakörnyezetet
  • Mobiltelefont és laptopot
  • Lehetőséget egy dinamikus, nyitott, kreatív marketing csapat tagjává válni
  • Támogató környezetet, szakmai háttértámogatást
  • Változatos, kreatív feladatokat
  • Fejlődési lehetőséget, folyamatos oktatásokat
  • Központi fekvésű, könnyen megközelíthető munkahelyet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1068 Budapest, Szondi utca

Amennyiben szeretnél egy sikeres csapat tagja lenni, eredményeiddel közvetlenül hozzájárulni a cég céljainak eléréséhez, fontos számodra a szakmai fejlődés, kérjük, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével.
Cégnév: VICTOFON Kft.