A MEDIAWORKS HUNGARY ZRT.

Online marketing menedzser

munkatársat keres

A Mediaworks Hungary Zrt., ismert és közkedvelt napilapjaival, a Nemzeti Sporttal, a Világgazdasággal, 19 megyei napilappal, női, bulvár, gasztro, ifjúsági és sport magazin portfóliójával, digitálismédia-termékeivel Magyarország egyik legfontosabb médiavállalata, mely több, mint 2300 munkavállalót foglalkoztat országszerte.

A „Content first”, azaz „Első a tartalom” szlogen azt hivatott kifejezni, hogy a vállalat hisz a tartalomban, invesztál bele és ezt tartja egy médiavállalkozás legfontosabb alapkövének. Ehhez természetesen elengedhetetlen a háttérben dolgozó támogató osztályok munkája és szakértelme is a mindennapi munkavégzés során.

A Mediaworks Hungary Zrt. Marketing osztályára keresünk online marketing mendzser munkatársat, teljes munkaidőben, budapesti munkavégzési helyre.

FELADATOK

  • online kampánystratégiák tervezése és megvalósításuk mendzselése
  • PPC kampányok (Google, Facebook) tervezése, menedzselése
  • az eredmények elemzése, riportok készítése

ELVÁRÁSOK

  • minimum 3 éves online marketing szakmai tapasztalat
  • komplex marketing stratégiák kidolgozásában való jártasság
  • online marketing projektek megvalósításában szerzett tapasztalat
  • hirdetési rendszerek ismerete és készség szintű kezelése Google Ads, Facebook, Instagram
  • legújabb digitális hirdetési trendek ismerete
  • önálló, proaktív munkavégzés

ELŐNY

  • offline marketing stratégiák kidolgozásában és megvalósításában szerzett tapasztalat
  • Google Tag Manager, Google Data Studio ismerete
  • SEO alapismeretek a kampányok hatékonyságának növelése érdekében
  • Mailchimp vagy hasonló EDM rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

  • stabil vállalati háttér
  • fejlődési lehetőség
  • nagyvállalati környezet
  • kellemes munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Pályázatát a munkakör és a bruttó fizetési igény megjelölésével 2020. október 31-ig várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Mediaworks Kiadó és Nyomda Kft.