Magyar tulajdonú világítástechnikával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ONLINE MARKETING MENEDZSER

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol nyelv ismerete (min. középfok)
  • Minimum 2 év tapasztalat online marketing területen
  • Önállóság, rugalmasság, proaktivitás
  • Megbízhatóság, pontosság,
  • Projektszemlélet,
  • Jó kapcsolatteremtő és jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Világítástechnikai terület ismerete
  • Pályázatírásban/lebonyolításában jártasság
  • SAP Business One és ETIM rendszer ismerete

Főbb feladatok, munkák:

  • Online marketingstratégiák kezelése, kampányok tervezése és megvalósítása az üzleti célok támogatására
  • Az online teljesítmény minden területre kiterjedő folyamatos nyomon követése, elemzések készítése
  • Kreatív tartalmak előállítása, szövegírás
  • A cég honlapjainak napi szintű menedzselése
  • Közösségi média csatornák működtetése kommunikációs stratégia alapján
  • B2B webáruház kialakításában és fejlesztésében való részvétel

Amit kínálunk:

  • Igényes Budapesti cégközpont
  • Változatos feladatok, állandó kihívások
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY