Magyar tulajdonú világítástechnikával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Online marketing menedzser

Elvárások:

Felsőfokú szakirányú végzettség, Angol nyelv ismerete (min. középfok), Minimum 2 év tapasztalat online marketing területen, Önállóság, rugalmasság, proaktivitás, Megbízhatóság, pontosság,, Projektszemlélet,, Jó kapcsolatteremtő és jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

Világítástechnikai terület ismerete, Pályázatírásban/lebonyolításában jártasság, SAP Business One és ETIM rendszer ismerete

Feladatok:

Online marketingstratégiák kezelése, kampányok tervezése és megvalósítása az üzleti célok támogatására, Az online teljesítmény minden területre kiterjedő folyamatos nyomon követése, elemzések készítése, Kreatív tartalmak előállítása, szövegírás, A cég honlapjainak napi szintű menedzselése, Közösségi média csatornák működtetése kommunikációs stratégia alapján, B2B webáruház kialakításában és fejlesztésében való részvétel

Amit kínálunk:

Igényes Budapesti cégközpont, Változatos feladatok, állandó kihívások, Fejlődési lehetőség, Versenyképes juttatás

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY